Wersja polska Deutsche Fassung English version strona główna
   Jesteś 3097759 gościem w serwisie od 26 lipca 2003 r.
znajdź rozdzielnicę
» Oferta handlowa
· Informacje ogólne
· Elektrotechnika
· Kable i przewody
· Narzędzia ręczne
· Narzędzia pneumatyczne
· Elektronarzędzia
» Narzędzia i urządzenia z napędem spalinowym
» agregaty prądotwórcze
· Maszyny i obrabiarki
· Technika mocowań
· Automatyka
· Metale kolorowe
· Przyrządy pomiarowe, drukarki etykiet
· Pogrążanie prętów uziomowych
· Dom inteligentny
· Tabliczki opisowe
· Oznaczniki opisowe
· Magnesy przemysłowe, uchwyty i chwytaki magnetyczne
· DEVI - Kable i maty grzejne
  Oferta produkcyjna
  Oferta serwisowa
  Oferta usługowa
  Wyprzedaże, okazje
  Za "pół ceny"
  Transport
  Galeria produktów
  Warto wiedzieć
  O firmie
  Referencje, szkolenia
  Zamów - zapytaj
  Praca w Bekazet
  Kontakt z nami

szybki kontakt

e-mail:
hasło:
· Ozdyskiwanie hasła
· Zmiana hasła
· Zakładanie konta

Oferta : Narzędzia i urządzenia z napędem spalinowym : agregaty prądotwórcze

Eisemann

Bekazet poszerzył swoją ofertę handlową o agregaty prądotwórcze marki Eisemann. Poniżej przedstawiamy trochę informacji dotyczących producenta agregatów prądotwórczych tej marki.
Agregaty prądotwórcze Eisemann produkowane są przez firmę Metallwarenfabrik Gemmingen GmbH & Co. założoną w 1961 roku.
Firma posiada własną odlewnię metali nieżelaznych, sztancownię oraz wydziały produkujące od podstaw agregaty prądotwórcze przenośne i stacjonarne. Pierwsze lata działalności oparte były na produkcji samodzielnie opracowanych silników specjalnego przeznaczenia. W 1981 roku pojawiła się nowa gałąź - asynchroniczne agregaty prądotwórcze z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi. Na rynku profesjonalnych urządzeń agregaty z Gemmingen zyskały najwyższe oceny wśród użytkowników, oraz uznanie konstruktywnej konkurencji.
Standardy jakości oraz własne patenty Metallwarenfabrik Gemmingen zaowocowały zamówieniami na dostawę asynchronicznych agregatów prądotwórczych dla Bundeswehry, a następnie dla innych armii należących do NATO. Do czasu przemian geopolitycznych cała produkcja MG była utajniona.
Upadek komunizmu, rozszerzenie NATO, a następnie Unii Europejskiej przyniosły nowe możliwości jak i kolejne wyzwania dla manufaktury z Gemmingen.

  • W 1992 roku uruchomiono odlewnię metali nieżelaznych na Węgrzech.
  • W 1996 roku przedsiębiorstwo otrzymało pozwolenie na sprzedaż agregatów prądotwórczych dla cywilnych odbiorców, oraz na rynki zagraniczne.
  • W 1998 roku zakupiono linię do produkcji agregatów prądotwórczych od koncernu Robert Bosch GmbH, na której obecnie są produkowane agregaty prądotwórcze Eisemann.
  • W 2006 roku (jesienią) rozpoczęła działalność firma EISEMANN POLSKA SP. Z O.O. reprezentująca Metallwarenfabrik Gemmingen GmbH & Co. na terytorium RP.

Konsekwentne podnoszenie standardów jakości produkcji sprawiły, że firma Metallwarenfabrik Gemmingen GmbH & Co stała się światowym liderem w produkcji agregatów prądotwórczych przenośnych jak i stacjonarnych.
Agregaty Eisemann cieszą się dobrą opinią w wielu krajach świata, w różnych strefach klimatycznych. Bezawaryjnie służą wszędzie tam, gdzie oczekiwana jest niezawodność urządzeń i najwyższa jakość wytwarzanej energii elektrycznej.
Walory te najlepiej oceniają użytkownicy do grona których należą: wojsko, straż pożarna, służby komunalne, ratownicy do zasilania zarówno narzędzi jak i skomplikowanej aparatury medycznej. Agregaty prądotwórcze EISEMANN jako jedyne pracują bez przerwy (24 godziny na dobę) górach Tadżykistanu i na stacjach polarnych Grenlandii.
Współpracując z najlepszymi światowymi producentami, Metallwarenfabrik Gemmingen GmbH & Co stawia zarówno sobie jak i wszystkim dostawcom materiałów do produkcji najsurowsze wymagania odnośnie jakości produktów. Wszystkie elementy i sam generator prądotwórczy przechodzą wszechstronne badania w procesie produkcji. System kontroli jakości przedsiębiorstwa został oparty na normie ISO 0992, a produkcja z przeznaczeniem dla wojska na normie AQAP-130, AQAP-2131, oraz innych NO obowiązujących w NATO (NO-06-A105).Fogo

FOGO to Polska marka wysokiej jakości agregatów prądotwórczych. Szeroko pojęta jakość ukrywa się w słowach Focus On Great Option i składa się na nią między innymi: zawansowane technologicznie produkty z wykorzystaniem markowych komponentów.

    pobierz Adobe Reader Bekazet użytkuje internetowy system obsługi firmy ISOF spółki Heuthes. Zapraszamy do wymiany uwag i doœwiadczeń. materiały do pobrania | jak do nas dojechać | cennik rozdzielnic    
Design: Studio Reklamy Elipsa Informacje zawarte na stronie www.bekazet.pl nie stanowią oferty w rozumieniu prawa
i są publikowane dla celów informacyjnych.