Wersja polska Deutsche Fassung English version strona główna
   Jesteś 3097759 gościem w serwisie od 26 lipca 2003 r.
znajdź rozdzielnicę
» Oferta handlowa
· Informacje ogólne
· Elektrotechnika
· Kable i przewody
· Narzędzia ręczne
· Narzędzia pneumatyczne
· Elektronarzędzia
· Narzędzia i urządzenia z napędem spalinowym
· Maszyny i obrabiarki
· Technika mocowań
· Automatyka
· Metale kolorowe
» Przyrządy pomiarowe, drukarki etykiet
· Pogrążanie prętów uziomowych
· Dom inteligentny
· Tabliczki opisowe
· Oznaczniki opisowe
· Magnesy przemysłowe, uchwyty i chwytaki magnetyczne
· DEVI - Kable i maty grzejne
  Oferta produkcyjna
  Oferta serwisowa
  Oferta usługowa
  Wyprzedaże, okazje
  Za "pół ceny"
  Transport
  Galeria produktów
  Warto wiedzieć
  O firmie
  Referencje, szkolenia
  Zamów - zapytaj
» Praca w Bekazet
  Kontakt z nami

szybki kontakt

e-mail:
hasło:
· Ozdyskiwanie hasła
· Zmiana hasła
· Zakładanie konta

Oferta : Przyrządy pomiarowe, drukarki etykiet

DYMO

DYMO Drukarki DYMO są znane na rynku polskim od 10 lat. W tym czasie zdobyły sobie zasłużoną popularność w szerokich kręgach odbiorców. Zakres stosowania drukarki etykiet jest bardzo szeroki: od ewidencji, oznaczeń na pulpitach rozdzielczych, dyspozytorniach, instalacjach elektrycznych, sprzęcie laboratoryjnym, przewodach, a skończywszy na identyfikatorach pracowniczych i napisach na szafkach i innym sprzęcie biurowym. Niezbędną trwałość i estetyczność zapewniają nam tworzone etykiety o różnych szerokościach - od 6 do 24 mm i dowolnej długości, wykonane z trwałego tworzywa sztucznego jakim jest poliester są odporne na warunki termiczne w zakresie temperatur - 30 / + 150 stopni C, oraz na szereg zewnętrznych, niekorzystnych czynników jak np. wilgoć czy słabe chemikalia.

www.dymo.com  

STABILA

DYMO Bekazet poszerzył swoja ofertę handlową o narzędzia pomiarowe marki Stabila.
Jakość wykonanego pomiaru jest czynnikiem decydującym o jakości pracy. Z tego powodu, w pracy rzemieślniczej wymagane są narzędzia pomiarowe, na których można całkowicie polegać. Przy każdej pogodzie i w najtrudniejszych warunkach. Solidne narzędzia pomiarowe, których obsługę każdy użytkownik będzie w stanie opanować od razu. Takie narzędzia pomiarowe konstruuje i buduje firma STABILA od 1889 roku.
Stabila zajmuje się realizacją całego łańcucha procesów, od pomysłu aż po wykonanie produktu. Powszechnie uznaną jakość produktów marki Stabila gwarantujemy dzięki wysokiej staranności wykonania i wymagającej gospodarce materiałowej. Ten kto ceni sobie jakość, darzy markę STABILA zaufaniem.
Produkty firmy Stabila obecne są w ponad 60 krajach. Jakość produktów oraz ukierunkowany na klienta, marketing pozwoliły nam na zdobycie, w wielu krajach, pozycji lidera na rynku. W centrum zainteresowania znajdują się konkretne dla klienta walory użytkowe. Jest to wprawdzie bardziej pracochłonne niż wyliczanie walorów produktów, jest jednak bardziej opłacalne. Praca ukierunkowana na jakość we wszystkich dziedzinach - właśnie to uczyniła markę Stabila marka dla profesjonalistów.
W ofercie firmy Bekazet znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów marki Stabila począwszy od poziomnic, miar zwijanych i składanych, laserów budowlanych czy dalmierzy laserowych.

www.stabila.pl  
    pobierz Adobe Reader Bekazet użytkuje internetowy system obsługi firmy ISOF spółki Heuthes. Zapraszamy do wymiany uwag i doœwiadczeń. materiały do pobrania | jak do nas dojechać | cennik rozdzielnic    
Design: Studio Reklamy Elipsa Informacje zawarte na stronie www.bekazet.pl nie stanowią oferty w rozumieniu prawa
i są publikowane dla celów informacyjnych.