Wersja polska Deutsche Fassung English version strona główna
   Jesteś 3097759 gościem w serwisie od 26 lipca 2003 r.
znajdź rozdzielnicę
» Oferta handlowa
· Informacje ogólne
· Elektrotechnika
· Kable i przewody
· Narzędzia ręczne
· Narzędzia pneumatyczne
» Elektronarzędzia
» profesjonalne
· amatorskie
· osprzęt do elektronarzędzi
· materiały ścierne
· serwis elektronarzędzi
· Narzędzia i urządzenia z napędem spalinowym
· Maszyny i obrabiarki
· Technika mocowań
· Automatyka
· Metale kolorowe
· Przyrządy pomiarowe, drukarki etykiet
· Pogrążanie prętów uziomowych
· Dom inteligentny
· Tabliczki opisowe
· Oznaczniki opisowe
· Magnesy przemysłowe, uchwyty i chwytaki magnetyczne
· DEVI - Kable i maty grzejne
  Oferta produkcyjna
  Oferta serwisowa
  Oferta usługowa
  Wyprzedaże, okazje
  Za "pół ceny"
  Transport
  Galeria produktów
  Warto wiedzieć
  O firmie
  Referencje, szkolenia
  Zamów - zapytaj
  Praca w Bekazet
  Kontakt z nami

szybki kontakt

e-mail:
hasło:
· Ozdyskiwanie hasła
· Zmiana hasła
· Zakładanie konta

Oferta : elektronarzędzia : profesjonalne

Festool

Festool Firma Festool wyspecjalizowała się w produkcji narzędzi pneumatycznych i elektrycznych, które spełniają najwyższe wymagania i potrzeby rzemiosła, oferuje różnorodność produktów umożliwiających realizację wszystkich zadań profesjonalnych w praktyce. Narzędziami festool można wiercić, wkręcać, ciąć, odsysać, strugać, frezować, szlifować narzędziami zarówno elektrycznymi jak i pneumatycznymi, mieszanie. W ofercie również stoły wielofunkcyjne.

www.festool.pl  
zobacz katalog  

Bosch

Bosch Obszerny program elektronarzędzi BOSCH oferuje użytkownikom możliwość wydajnej pracy w każdych warunkach we wszelkich możliwych pracach takich jak wiercenie, kucie, cięcie, szlifowanie itd. W ofercie znajduje się również osprzęt do tych elektronarzędzi takie jak wiertła, dłuta, piły, materiały ścierne.

www.bosch.pl  
zobacz katalog  

Metabo

Metabo jest niemiecką firmą produkującą elektronarzędzia, obrabiarki i oprzyrządowanie do obróbki drewna z napędem elektrycznym. Wyroby Metabo są eksploatowane w ponad stu krajach na świecie, a marka Metabo jest znana z produktów najwyższej jakości.

www.metabo.pl  
zobacz katalog  

Elektra Beckum

  border=

Elektra Beckum jest częścią grupy Metabo. W ofercie tej firmy występują stacjonarne maszyny do obróbki drewna, spawarki, sprężarki tłokowe, osuszacze sprężonego powietrza, ochładzacze sprężonego powietrza, pompy wodne itp...

www.elektrabeckum.pl  

Makita

Makita Japońska firma mająca w swojej ofercie elektronarzędzia służące do wiercenia, cięcia, szlifowania, przykręcania śrub itd.

www.makitaope.com  
zobacz katalog  

Dremel

Firma należąca do grupy BOSCH, specjalizuje się w elektronarzędziach o minimalnych wymiarach dużej prędkości obrotowej wrzeciona, urządzenia te mają zastosowanie we wszelkich precyzyjnych pracach. Produkuje również wycinarki do precyzyjnych cięć, które umożliwiają łatwe i dokładne wycinanie oraz wykonywanie wewnętrznych wykrojów.

www.dremel.com  

Protool

Oferta firmy Protool obejmuje elektronarzędzia, maszyny ciesielskie, produkty o najwyższej jakości. Bardzo bogata oferta elektronarzędzi do obróbki drewna w zakresie od wiercenia otworów, poprzez cięcie, kończąc na szlifowaniu.

www.protool.pl  

Black Master

Black Master Black Master to nowa niemiecka firma na polskim rynku, która oferuje elektronarzędzia dla profesjonalistów i dla majsterkowiczów. Propozycja narzędzi dla majsterkowiczów obejmuje szeroki zakres: wiertarki, wkrętarki akumulatorowe, szlifierki, aż po kompresory olejowe; natomiast asortyment dla profesjonalistów to między innymi młotki udarowe 2kg, 5kg, frezarki górno wrzecionowe, pilarki tarczowe, bruzdownice. To tylko niektóre grupy narzędzi jakie oferuje firma Black Master.

www.blackmaster.com.pl  

Milwaukee

Milwaukee

Elektronarzędzia Milwaukee przeznaczone są dla różnego typu profesjonalistów: specjalistów zajmujących się obróbką stali, pracowników odlewni, firm rozbiórkowych, specjalistów w zakresie wierceń w betonie, hydraulików, elektryków, budowniczych, stolarzy i wszystkich tych, którzy muszą polegać na wysokowydajnych elektronarzędziach podczas profesjonalnych prac przy dużych obciążeniach.

Pracujesz ciężko każdego dnia i oczekujesz od swoich elektronarzędzi takiego samego wysiłku. Jako profesjonalny użytkownik oczekujesz, że twoje elektronarzędziabędą trwałe, niezawodne i WYSOKOWYDAJNE... innymi słowy oczekujesz elektronarzędzi MILWAUKEE!

www.milwaukeetool.com  

Kranzle

    pobierz Adobe Reader Bekazet użytkuje internetowy system obsługi firmy ISOF spółki Heuthes. Zapraszamy do wymiany uwag i doœwiadczeń. materiały do pobrania | jak do nas dojechać | cennik rozdzielnic    
Design: Studio Reklamy Elipsa Informacje zawarte na stronie www.bekazet.pl nie stanowią oferty w rozumieniu prawa
i są publikowane dla celów informacyjnych.