Wersja polska Deutsche Fassung English version strona główna
   Jesteś 3097227 gościem w serwisie od 26 lipca 2003 r.
znajdź rozdzielnicę
» Oferta handlowa
· Informacje ogólne
· Elektrotechnika
» Kable i przewody
· Narzędzia ręczne
· Narzędzia pneumatyczne
· Elektronarzędzia
· Narzędzia i urządzenia z napędem spalinowym
· Maszyny i obrabiarki
· Technika mocowań
· Automatyka
· Metale kolorowe
· Przyrządy pomiarowe, drukarki etykiet
· Pogrążanie prętów uziomowych
· Dom inteligentny
· Tabliczki opisowe
· Oznaczniki opisowe
· Magnesy przemysłowe, uchwyty i chwytaki magnetyczne
· DEVI - Kable i maty grzejne
  Oferta produkcyjna
  Oferta serwisowa
  Oferta usługowa
  Wyprzedaże, okazje
  Za "pół ceny"
  Transport
  Galeria produktów
  Warto wiedzieć
  O firmie
  Referencje, szkolenia
  Zamów - zapytaj
  Praca w Bekazet
  Kontakt z nami

szybki kontakt

e-mail:
hasło:
· Ozdyskiwanie hasła
· Zmiana hasła
· Zakładanie konta

Oferta : kable i przewody

Lapp Kabel

Firma Lapp Kabel jest jednym z głównych dostawców kabli i akcesoriów kablowych na świecie. W 1957 roku, założyciel firmy, Oskar LAPP wyprodukował pierwszy produkowany przemysłowo Kabel sterowniczy na świecie. Dzisiaj kable i przewody Lapp sprawdzają się w zastosowaniach inżynierii mechanicznej, przemyśle samochodowym, technologiach pomiarowych i kontrolnych w instalacjach zasilających i wielu innych. Produkcja wyrobów Lapp Kabel jest prowadzona głównie w 18 własnych zakładach przemysłowych umiejscowionych w Europie, Ameryce i Azji. Rezultatem jest ponad 40.000 różnych standardowych produktów gotowych do odbioru z naszych magazynów.


Helukabel

Firma HELUKABEL GmbH jest wiodącym producentem kabli, przewodów i osprzętu. Konstruuje, wytwarza i dostarcza rozwiązania dla wszystkich branż i każdego rodzaju zastosowań. Produkcja w fabryce mieszczącej się w Windsbach, odbywa się przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Wszystkie produkty wytwarzane są m.in. wg norm: HAR, VDE, CSA, CCC, GOST, a następnie poddawane szczegółowym badaniom i testom w laboratorium testowym. Roczna produkcja zakładu wynosi 4.500 ton - co odpowiada około 25.000 km kabli lub 130.000 km żył.


Technokabel

TECHNOKABEL S.A. jest europejskiej klasy producentem kabli dla automatyki przemysłowej, sterowania, transmisji sygnałów cyfrowych i analogowych, kabli komputerowych (w tym kabli strukturalnych), kabli wielkiej częstotliwości, przewodów audio i video (w tym profesjonalnych) oraz kabli specjalnych projektowanych według wymagań klienta. Nowoczesne wyposażenie fabryki oraz wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów pozwala na produkcję zaawansowanych technicznie typów kabli spełniających najwyższe wymagania jakościowe odbiorców. Potwierdzeniem jakości jest ponad 20% eksport kabli do Niemiec i krajów skandynawskich.


Bitner

Zakłady Kablowe BITNER - to Polski producent kabli i przewodów . Główny asortyment produkcji to przewody teleinformatyczne i współosiowe , przewody słaboprądowe, kable i przewody sterownicze i sygnalizacyjne na napięcia 300/300V, 300/500V, 0,6/1 kV, kable i przewody elektroenergetyczne o żyłach aluminiowych i miedzianych do 1 kV, kable i przewody bezhalogenowe, kable i przewody o zwiększonej odporności na działanie ognia, kable i przewody specjalne.


Telefonika

TELE-FONIKA Kable S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej. Pod względem wielkości sprzedaży zajmuje 4 miejsce na liście największych europejskich producentów kabli, należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów.


ROGUM

ROGUM KABLE Sp. z o.o. - jest przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją kabli i przewodów w izolacji i oponie gumowej, polwinitowej, polietylenowej, silikonowej i innej. Wielkie doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie kadry zaowocowały uzyskaniem w marcu 2001 certyfikatu jakości ISO 9002 a następnie ISO 9001:2000. Wszystkie wyroby firmy odpowiadają polskim (lub wskazanym przez odbiorcę) normom i posiadają stosowne certyfikaty.


    pobierz Adobe Reader Bekazet użytkuje internetowy system obsługi firmy ISOF spółki Heuthes. Zapraszamy do wymiany uwag i doœwiadczeń. materiały do pobrania | jak do nas dojechać | cennik rozdzielnic    
Design: Studio Reklamy Elipsa Informacje zawarte na stronie www.bekazet.pl nie stanowią oferty w rozumieniu prawa
i są publikowane dla celów informacyjnych.