Wersja polska Deutsche Fassung English version strona główna
   Jesteś 3097227 gościem w serwisie od 26 lipca 2003 r.
znajdź rozdzielnicę
  Oferta handlowa
  Oferta produkcyjna
  Oferta serwisowa
» Oferta usługowa
· Informacje ogólne
· Maszty meteorologiczne - montaż i uruchomienie
· Ostrzenie narzędzi
· Tabliczki opisowe
» Oznaczniki opisowe
· Lodowisko na oś. Majowym
· DEVI - instalacje przeciwoblodzeniowe
  Wyprzedaże, okazje
  Za "pół ceny"
  Transport
  Galeria produktów
  Warto wiedzieć
  O firmie
  Referencje, szkolenia
  Zamów - zapytaj
  Praca w Bekazet
  Kontakt z nami

szybki kontakt

e-mail:
hasło:
· Ozdyskiwanie hasła
· Zmiana hasła
· Zakładanie konta

Oferta usługowa : oznaczniki opisowe

Na zamówienie Drukujemy oznaczniki w systemie MultiCard firmy Weidmuller

Drukarka PrintJet PRO

Z przyjemnością informujemy Państwa, o rozszerzeniu możliwości produkcyjnych firmy PPHU Bekazet Bąk Keller Sp. j. o usługowy WYDRUK OZNACZNIKÓW w systemie MultiCard, znanej na światowym rynku, firmy Weidmuller. Obecnie rodzina MultiCard obejmuje około 200 wariantów Oznaczników służących do opisu złączek (dowolnego producenta), aparatów, kabli, przewodów elektrycznych, teletechnicznych, pneumatycznych i hydraulicznych.


Przegląd oferty oznaczników firmy Weidmuller

Oferowane oznaczniki nie zawierają halogenu i innych substancji toksycznych, dzięki czemu mogą być stosowane w aplikacjach zagrożonych pożarem np. transporcie lub budynkach użyteczności publicznej. W wielu przypadkach elementy MultiCard wyposażone są w dodatkową powierzchnię opisową. Pozwala to na umieszczanie większej ilości znaków, podnosząc czytelność oznaczeń i w efekcie funkcjonalność wykonanej instalacji.

Naniesione podczas procesu drukowania opisy w końcowej fazie są utwardzane termicznie, dzięki temu użytkownik otrzymuje trwałe, czytelne nadruki, odporne na ścieranie bądź zdrapanie. Dodatkowo opisy są odporne na oleje, wodę, środki czyszczące oraz promieniowanie UV.

Standardowym kolorem wydruku oznaczeń jest kolor czarny, istnieje również możliwość zastosowania innych pojedynczych kolorów (np. niebieski, czerwony, żółty) jak też pełnej gamy kolorów. Drukowanie w systemie MultiCard odbywa się w oparciu o prostokątne matryce zawierające pewną ilość oznaczników tego samego typu.

Sposób zadrukowania matryc jest dowolny: poczynając od wydruku jednakowego symbolu na wszystkich oznacznikach poprzez wydruk ciągu symboli cyklicznie do wyczerpania miejsca a kończąc na symbolach indywidualnych dla każdego oznacznika na matrycy. Aby ułatwić Państwu wybór odpowiadającego potrzebom oznacznika, proponujemy skorzystanie z katalogu firmy Weidmuller prezentującego cały «dostępny asortyment».

Wykaz potrzebnych oznaczeń można przesłać do nas w formacie MS Excel lub dowolnym innym formacie tekstowym. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub «e-mailowy» z naszą firmą. Postaramy się udzielić odpowiedzi na wszystkie, związane z tematem pytania.


    pobierz Adobe Reader Bekazet użytkuje internetowy system obsługi firmy ISOF spółki Heuthes. Zapraszamy do wymiany uwag i doœwiadczeń. materiały do pobrania | jak do nas dojechać | cennik rozdzielnic    
Design: Studio Reklamy Elipsa Informacje zawarte na stronie www.bekazet.pl nie stanowią oferty w rozumieniu prawa
i są publikowane dla celów informacyjnych.