Wersja polska Deutsche Fassung English version strona główna
   Jesteś 3097759 gościem w serwisie od 26 lipca 2003 r.
znajdź rozdzielnicę
» Oferta handlowa
· Informacje ogólne
· Elektrotechnika
· Kable i przewody
» Narzędzia ręczne
· Narzędzia pneumatyczne
· Elektronarzędzia
· Narzędzia i urządzenia z napędem spalinowym
· Maszyny i obrabiarki
· Technika mocowań
· Automatyka
· Metale kolorowe
· Przyrządy pomiarowe, drukarki etykiet
· Pogrążanie prętów uziomowych
· Dom inteligentny
· Tabliczki opisowe
· Oznaczniki opisowe
· Magnesy przemysłowe, uchwyty i chwytaki magnetyczne
· DEVI - Kable i maty grzejne
  Oferta produkcyjna
  Oferta serwisowa
  Oferta usługowa
  Wyprzedaże, okazje
  Za "pół ceny"
  Transport
  Galeria produktów
  Warto wiedzieć
  O firmie
  Referencje, szkolenia
  Zamów - zapytaj
  Praca w Bekazet
  Kontakt z nami

szybki kontakt

e-mail:
hasło:
· Ozdyskiwanie hasła
· Zmiana hasła
· Zakładanie konta

Oferta : narzędzia ręczne

Knipex

Knipex

Firma KNIPEX od ponad 120 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych szczypiec i jest europejskim liderem w tej dziedzinie. Wszystko rozpoczęło się w 1882 roku, kiedy to C. Gustav Putsch stworzył własną kuźnię w miejscowości Cronenberg (teraz są to przedmieścia Wuppertalu).
W aktualnej ofercie firmy znajduje się ponad 1000 produktów dla różnych zastosowań a roczna produkcja firmy to prawie 10 milionów sztuk szczypiec. Są to zarówno masywne szczypce dla hydraulików jak i modele precyzyjne do zastosowań w elektronice i telekomunikacji. Wąska specjalizacja zapewniła firmie pozycję lidera oraz największego producenta profesjonalnych narzędzi szczypcowych.
KNIPEX posiada obecnie nowoczesną fabrykę o powierzchni 45,000m2. Wszystkie etapy produkcji, począwszy od odkuwania (włącznie z wykonaniem matryc) do pakowania odbywają się w jednym zakładzie. Pozwala to w najwyższym stopniu kontrolować jakość i koordynować wszystkie fazy procesu produkcji. Sukces zapewnia również 650 wysoko wykwalifikowanych pracowników, których ciągłe szkolenie jest dla firmy kwestią priorytetową.

www.knipex.de  

Wera

Wera

Wera to światowy lider na rynku profesjonalnych narzędzi wkrętakowych. Od ponad 50 lat specjalizuje się w produkcji wkrętaków a także kluczy trzpieniowych oraz narzędzi wkrętakowych do montażu automatycznego (tzw. bitów). Firma zatrudnia obecnie prawie 500 pracowników a w nowoczesnej fabryce wytwarzanych jest rocznie prawie 9 milionów sztuk wkrętaków i ponad 60 milionów sztuk bitów. Stanowi to ponad ? europejskiego rynku profesjonalnych narzędzi wkrętakowych.
Narzędzia z logo Wera przeznaczone są głównie dla przemysłu oraz profesjonalnego rzemiosła. Na co dzień używane są w takich branżach jak budownictwo, motoryzacja, elektronika czy też lotnictwo.
Wera to także prekursor wielu rozwiązań technicznych. Pomysłami firmy są m.in. pierwsze ergonomiczne rękojeści z wkładkami z miękkiej gumy, system Hex-Plus zwiększający powierzchnię styku narzędzi sześciokątnych z gniazdem śruby czy też slipSTOP redukujący efekt "cam-out" czyli "wyślizgiwania się" wkrętaka z gniazda wkrętu. Co roku prezentowane są nowe produkty, jak np. linia narzędzi Kraftform Kompakt czy też nowoczesna seria wkrętaków dynamometrycznych.

www.wera.de  

Irwin

Irvin Industrial Tools to firma o zasięgu światowym, która zajmuje się produkcją i sprzedażą narzędzi ręcznych oraz osprzętu. W swojej ofercie posiada nie tylko własne wyroby, lecz również wyroby innych renomowanych firm takich jak:

  1. Jack - piły ręczne,
  2. Vise-Grip - szczypce zaciskowe,
  3. Quick-Grip - ściski,
  4. Prosnip - nożyce do blachy,
  5. Strait-Line - znaczniki traserskie,
  6. Record - dłuta, kątowniki, ściski,
  7. Viking - piły taśmowe, brzeszczoty.

www.irwin.pl  
zobacz katalog  

Bahco

Szwedzka firma produkująca narzędzia od 1886. Aktualnie ma w swojej ofercie narzędzia do cięcia metali: piły taśmowe, brzeszczoty maszynowe, brzeszczoty ręczne, brzeszczoty bagnetowe. Narzędzia montażowe: klucze, nasadki, szczypce, wkrętaki, ściągacze. Narzędzia: do drewna i ogrodnicze.

www.bahco.pl  
zobacz katalog  

Stanley

  border=

Dzisiaj 160 lat od założenia, STANLEY jest jednym z najpopularniejszych znaków firmowych na świecie. Jest rozpoznawany jako producent markowych narzędzi, W wyniku rozszerzania i różnicowania swojej oferty STANLEY posiada dziś kilkadziesiąt tysięcy produktów przeznaczonych dla przemysłu, usług i rzemiosła oraz dla szerokich grup klientów.

www.stanley.com.pl  

Teng Tools

  border=

Bardzo bogate zestawy kluczy nasadowych w różnych konfiguracjach i zestawieniach. Są to wysokiej klasy narzędzia bardzo wytrzymałe i trwałe. Teng tools w ofercie ma również wszelkiego rodzaju szczypce, klucze płaskie, płasko-oczkowe. Teng tools to również zestawy narzędziowe, czyli szafki na kółkach z wyposażeniem.

www.tengtools.com  

    pobierz Adobe Reader Bekazet użytkuje internetowy system obsługi firmy ISOF spółki Heuthes. Zapraszamy do wymiany uwag i doœwiadczeń. materiały do pobrania | jak do nas dojechać | cennik rozdzielnic    
Design: Studio Reklamy Elipsa Informacje zawarte na stronie www.bekazet.pl nie stanowią oferty w rozumieniu prawa
i są publikowane dla celów informacyjnych.